Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Plewnia - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Kalisz

Kalisz(Plewnia + 19 km)

760 000 zł64 000 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 6,4 ha z zabudowaniami Kolonia Dębe, gm. Opatówek Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 64 000 m (6,4 ha), położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Słuszków

Słuszków(Plewnia + 8 km)

99 000 zł2 407 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2407 m2 w miejscowości Słuszków, gmina Mycielin. 23 km do centrum Kalisza, 12 km do Stawiszyna, 9 km do Cekowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żelazków

Żelazków(Plewnia + 8 km)

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę rolną z przeznaczeniem na zabudowę siedliskową o powierzchni 3000 m2 znajdującą się w miejscowości Żelazków. Spokojna oddalona od zabudowań okolica.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł998 m² 691,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

259 380 zł1 441 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Beznatka

Beznatka(Plewnia + 9 km)

107 000 zł1 062 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1062 m2 w podkaliskiej miejscowości Beznatka, gmina Ceków-Kolonia. Działka o regularnym kształcie, teren płaski. W drodze gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł657,61 m² 243,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tłokinia Kościelna

Tłokinia Kościelna(Plewnia + 15 km)

320 000 zł3 912 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 3912 m2 wym. 44x89. Media woda, gaz, prąd ( skrzynka na działce) Nr oferty 420/dz/b Kontakt: paweł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł15 800 m² 163,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę leśną o powierzchni 4000 M2. Właściciel rozpoczął procedurę zmiany przeznaczenia gruntu na budowlany. Nieruchomość jest zlokalizowana w okolicach Chełmc.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij